Contact

G.B.S. Hoegaarden
Doelstraat 76
3320 Hoegaarden

Vestigingsplaats De Polder
Kloosterstraat 29/3
3320 Hoegaarden

Tel: 016/76.87.87

Fax: 016/76.57.80

Kleuterschool Outgaarden
Brugstraat 20
3321 Outgaarden

Tel: 016/76.73.50

E-mailadressen:

Kristof Vancaudenberg / Directeur
kristof.vancaudenberg@gbshoegaarden.be

Ria Connart  / Administratie
ria.connart@gbshoegaarden.be

Nathalie Vleminckx / Beleidsondersteuner kleuterschool
nathalie.vleminckx@gbshoegaarden.be

Emilie Kinnaer / Beleidsondersteuner lagere school
emilie.kinnaer@gbshoegaarden.be

Joeri Helaers / Zorgcoördinator kleuterschool
joeri.helaers@gbshoegaarden.be 

Erika Tritsmans / Zorgcoördinator lagere school
erika.tritsmans@gbshoegaarden.be

Christine Kerryn / ICT-coördinator - Facturatie
christine.kerryn@gbshoegaarden.be

Gemeente Hoegaarden,
Gemeenteplein 1 - 3320 Hoegaarden

Ondernemingsnummer: BE0207519424

Share